SİZDEN GELENLER

BOZYAKA SAMSUNG MÜŞTERİ YORUMLARI

Samsung servis izmir

En çok ihtiyacımız olan zamanda kombinin bozulmasıyla internetten "Bozyaka Samsung servisi" diye arattım. bu sayfada kadir usta ile görüştüm hemen yardımcı olacağını belirtti ve kısa sürede geldi kombi arızasını hemen çözdü. Arıza için 1 yıl da garanti verdi tekrarlaması durumunda ücret talep etmeden tekrar tamir edeceği teminatı olarak servis formu kesti. Fiyat olarak ta gayet makül fiyatlarla tamir ediyor. Samsung servis arayanlara tavsiye ediyorum. Buradanda kadir ustaya teşekkur ediyorum. Murat Korkmaz


HİZMETLERİMİZ

İZMİR BOZYAKA SAMSUNG KOMBİ BAKIM TAMİR ONARIM SERVİSİ

 
ZAMANDAN KAZANIN

BOZYAKA SAMSUNG GEZİCİ SERVİS

samsungservis-samsung-servisi-samsung-servisleri-izmir

Gezici Samsung servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor.Ayrıca kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.


Acil Samsung Servis
7/24 SAMSUNG SERVİS

BOZYAKA HIZLI SERVİS

7/24 Samsung servis izmir

İş çıkışında bütün servisler kapalı oluyor. İş yerindende izin almak çok zor. Kombi bakım ve arızasını yaptıramıyorum diye düşünüyorsanız. Servisimiz sizin için mesai saatleri dışındada hizmet vermektedir.


Teknik Destek
SERVİS FORMU İLE

1 YIL GARANTİLİ BOZYAKA SAMSUNG SERVİS

Samsung Servisi

Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir .


Samsung Servis Çağır
 Bozyaka Samsung Servisi

İzmir Bozyaka Samsung servisi Bozyakade Samsung kombi, klima, servisi, petek temizleme oda termostat teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

İzmir ilçelerinden Bozyaka içinde her mahalle ve bölgeye hizmet götüren Samsung servisi'ne sizlerde kombi servisi, klima servisi gibi hizmetler için bizim ile iletişime geçiniz.

Bozyaka Samsung Kombi Yedek Parça Değişimi


Bozyaka Samsung Kombi Servisi, uzman kadrosu ile Samsung kombilerinizi İzmir kombi arıza, onarım ve yedek parça değişimi hzimeti vermekteyiz.

İzmir Bozyaka Samsung Yedek parça değişim ürünleri kombi, klima, oda termostatı, bakım, montaj, tamir, elektronik kart, ana kart, petek temizleme, ana eşanjör, akiş şalteri, akiş türbünü, ateşleme grubu, kombi bacalari, diyafram conta, doldurma musluğu, düğme, emniyet ventili, elektronik kart, fan motoru, genleşme tanki, hava purjörü, kilingirit conta, kombi tesisat temizleme, manometre, motorlu üç yollu vana, o-ring, plakali eşanjör, pompa, kombi sensör, siviç, su akiş anahtari, üç yollu tamir takimi, üç yollu grup, vana, ntc, limit termostatı orjinal değişimi yapıyoruz.

Bozyaka Samsung Servisi talepleriniz için servis telefonumuz (0232 276 9400) üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Samsung servisleri arasında köklü ve uzun yıllardır bu işi yapan firmalardan hizmet alınız.

Kışa Özel %20 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. 1 yıl Garantili Samsung Servis takip sistemi ile zamanında servis imkanı sunuyoruz.


Firmamız Bozyaka Samsung kombi servisi konusunda sizlere profesyonel destek sunmaktadır. İzmir’in her semtine kombi servisimiz vardır.

Bozyaka Samsung Teknik Servisi Telefon 0232 276 9400. Arıza bakım petek temizleme ve montaj hizmetleri.

Yetkili servis kalitesinde hizmet sunan özel teknik servis hizmeti veriyoruz.